Dele-oversikt

Finner du ikke din bil i listen? Send oss en forespørsel, så prøver vi å hjelpe deg. (Vi leverer deler til nye og gamle Citroën)

Alle priser er ikke oppdaterte, så noen priser kan avvike litt. Ta kontakt for nøyaktig pris.

På Citroën DS og 2cv er alle prisene oppdatert  ink moms.
Alle andre deler med delenummer som begynner på CIT eller A1, har oppdaterte vare pris ink moms.

Citroen - mehari - hjuloppheng

  • Pipe til støtdemperfeste
    Pipe til støtdemperfeste
    A12700
  • Pipe verktøy til bunnlokk kingbolt
    Pipe verktøy til bunnlokk kingbolt
    A12708
  • 40mm plastplugg til gulv pr stk
    40mm plastplugg til gulv pr stk
    4900095
  • Chassis bånd orginal
    Chassis bånd orginal
    9043229
  • Rammeforsterker pr stk
    Rammeforsterker pr stk
    A11520
  • Topplpate til rammen
    Topplpate til rammen
    CIT10122C05
  • karosserimutter chassis 2cv
    karosserimutter chassis 2cv
    CIT10123C00 - 26158209
  • chassis bånd 2cv
    chassis bånd 2cv
    CIT10124C50 - A98295
  • Motorplate
    Motorplate
    CIT10124C60
  • Gummistopper front
    Gummistopper front
    CIT10125C10
  • Gummistopper bak
    Gummistopper bak
    CIT10125C11
  • Gummirammefeste skjerm
    Gummirammefeste skjerm
    CIT10125C12
  • Orginal jekk
    Orginal jekk
    CIT00147Q20
  • Felg 2cv grå
    Felg 2cv grå
    CIT90155500
  • Navkopp grå pr stk
    Navkopp grå pr stk
    CIT90155505
  • Hjulmutter
    Hjulmutter
    CIT90155510
  • Hjulmutterkopp
    Hjulmutterkopp
    CIT90155709
  • Michelin 135/15
    Michelin 135/15
    CIT90155801
  • Michelin M+S 135/15
    Michelin M+S 135/15
    CIT90155802
  • 2cv mcc dekk i 135/15
    2cv mcc dekk i 135/15
    CIT90155812
  • Slange 125/135.15
    Slange 125/135.15
    CIT90158830
  • Smørrenippel M7x1.00
    Smørrenippel M7x1.00
    274380
  • Yttre drivmansjett best kvalitet NEOPREEN
    Yttre drivmansjett best kvalitet NEOPREEN
    95532941
  • drivaksling 2cv hjulside v/h (Pant i gammel)
    drivaksling 2cv hjulside v/h (Pant i gammel)
    CIT00120A00 - 95582414R
  • Inndre drivledd v/h (pant i gammel)
    Inndre drivledd v/h (pant i gammel)
    CIT00120A01
  • Mutter drivaksel nav
    Mutter drivaksel nav
    CIT00120A05
  • Mansjett mellom
    Mansjett mellom
    CIT00120A10
  • Mansjett sett mellom
    Mansjett sett mellom
    CIT00120A12
  • Mellommansjett drivaksel best kvalitet NEOPREEN
    Mellommansjett drivaksel best kvalitet NEOPREEN
    CIT00120A13
  • Indre drivmansjett
    Indre drivmansjett
    CIT00120A22
  • Drivakselmansjett gammel modell NEOPREEN
    Drivakselmansjett gammel modell NEOPREEN
    CIT00120A24
  • Drivakselmansjett sett gammel modell
    Drivakselmansjett sett gammel modell
    CIT00120A24
  • Indre drivmansjett best kvalitet NEOPREEN
    Indre drivmansjett best kvalitet NEOPREEN
    CIT00120A27
  • M9X42 til feste av drivaksling
    M9X42 til feste av drivaksling
    CIT00175B40
  • Støtdempersett 4 stk
    Støtdempersett 4 stk
    A18300
  • Monteringssett fjærpotter (pr side)
    Monteringssett fjærpotter (pr side)
    A18330
  • støtdemper 2cv foran pr stk
    støtdemper 2cv foran pr stk
    CIT00172V30 - AZ43602
  • støtdemper 2cv bak pr sik
    støtdemper 2cv bak pr sik
    CIT00172V35 - 95494099
  • Støtdempersett front+bak B
    Støtdempersett front+bak B
    CIT00172V40 - 9004272
  • Støtdemper festebolt
    Støtdemper festebolt
    CIT00172V60
  • Fjærpotte kommplett, med alle feste deler (pant på gammel del)
    Fjærpotte kommplett, med alle feste deler (pant på gammel del)
    CIT00173V14
  • Fjærpotte komplett RVS, (pant i gammel)
    Fjærpotte komplett RVS, (pant i gammel)
    CIT00173V15
  • fjærpotte rør liten
    fjærpotte rør liten
    CIT00173V16
  • Endestykke fjærhus
    Endestykke fjærhus
    CIT00173V20
  • Indre fjærsleide
    Indre fjærsleide
    CIT00173V25
  • rund tetningsgummi fjærpotte 2cv
    rund tetningsgummi fjærpotte 2cv
    CIT00173V27 - A4351B
  • sentreringshylse fjærpotte liten
    sentreringshylse fjærpotte liten
    CIT00173V32 - A43493
  • sentrerinhshylse fjærpotte liten RVS
    sentrerinhshylse fjærpotte liten RVS
    CIT00173V33
  • sekskantet mutter fjærpotte liten 2cv
    sekskantet mutter fjærpotte liten 2cv
    CIT00173V35 - AZ43487
  • sekskantet mutter fjærpotte liten RVS
    sekskantet mutter fjærpotte liten RVS
    CIT00173V36
  • støvmansjett fjærpotte 2cv
    støvmansjett fjærpotte 2cv
    CIT00173V38
  • Støvmansjett fjærpotte utbedret type best kvalitet
    Støvmansjett fjærpotte utbedret type best kvalitet
    CIT00173V38
  • Fjærstag framme (kort)
    Fjærstag framme (kort)
    CIT00173V40
  • Fjærstag bak (lang)
    Fjærstag bak (lang)
    CIT00173V41
  • trekkøye fjørpotte 2cv
    trekkøye fjørpotte 2cv
    CIT00173V42 - 5424148
  • Trekkøyebolt foran
    Trekkøyebolt foran
    CIT00173V44
  • Trekkøyebolt bak
    Trekkøyebolt bak
    CIT00173V45
  • Festeklips
    Festeklips
    CIT00173V46
  • Fjær foran (lang)
    Fjær foran (lang)
    CIT00173V55
  • Fjær bak (kort)
    Fjær bak (kort)
    CIT00173V56
  • Monteringssett hjuloppheng
    Monteringssett hjuloppheng
    A11532
  • Hjularms lagersett til en hjularm
    Hjularms lagersett til en hjularm
    A13926
  • Nav H/V
    Nav H/V
    A17706
  • Nav framme 2cv
    Nav framme 2cv
    AZ416-01
  • hjularmlager 2cv6
    hjularmlager 2cv6
    CIT90131X00 - 95619174
  • hjularmlagersimmering 2cv/ami
    hjularmlagersimmering 2cv/ami
    CIT90131X01
  • hjularmsmutter
    hjularmsmutter
    CIT90131X02
  • Hjularmsbolt front M10x120 pr stk
    Hjularmsbolt front M10x120 pr stk
    CIT90132X00
  • hjularmsbolt bak 2cv M10x135
    hjularmsbolt bak 2cv M10x135
    CIT90132X01 - 75419948
  • Måsefeste til hjularmsbolt sett
    Måsefeste til hjularmsbolt sett
    CIT90132X03
  • Mellomplate hjularmsoppheng bak
    Mellomplate hjularmsoppheng bak
    CIT90132X04
  • hjullager 2cv SKF  (foran/bak)
    hjullager 2cv SKF (foran/bak)
    431700A - 5451859
  • hjullager frant/bak SNR
    hjullager frant/bak SNR
    5451859 - 5451860
  • hjullager front/bak
    hjullager front/bak
    5451859A
  • Simmerring hjullager
    Simmerring hjullager
    CIT90181410
  • støvlokk 2cv plast
    støvlokk 2cv plast
    CIT90181413 - 95584730
  • støvlokk 2cv metall
    støvlokk 2cv metall
    CIT90181414 - 374019
  • Låsesplint
    Låsesplint
    CIT90181415
  • Repp sett
    Repp sett
    00680
  • Strammemutter til styrekulen med smørrenippel
    Strammemutter til styrekulen med smørrenippel
    9004083
  • Mutter til styrepinjong
    Mutter til styrepinjong
    A17715
  • Låseplate til styrehus bolt
    Låseplate til styrehus bolt
    A17722
  • Låsemutter til indre styrekule M10
    Låsemutter til indre styrekule M10
    A51095
  • Indre styrekule repp sett komp
    Indre styrekule repp sett komp
    AM4428
  • Ratt til  Club
    Ratt til Club
    CIT00111Z05
  • Ratt til 2cv Special
    Ratt til 2cv Special
    CIT00111Z05S
  • Styrehylse til rattstamme
    Styrehylse til rattstamme
    CIT00111Z15
  • Glidelager
    Glidelager
    CIT00111Z20
  • Gummigjenomgøring rattstamme
    Gummigjenomgøring rattstamme
    CIT00111Z25
  • Låseklave
    Låseklave
    CIT00111Z28
  • Styrekule los
    Styrekule los
    CIT00112Z26
  • Strammemutter til styrekulen
    Strammemutter til styrekulen
    CIT00112Z27
  • Indre styrestagsgummiplate
    Indre styrestagsgummiplate
    CIT00112Z28
  • Styrehusplate
    Styrehusplate
    CIT00112Z30
  • Plate styrehus
    Plate styrehus
    CIT00112Z31
  • klinke til styrehus
    klinke til styrehus
    CIT00112Z39
  • Glidelager 34,1mm
    Glidelager 34,1mm
    CIT00112Z40
  • Glidelager 34,2mm
    Glidelager 34,2mm
    CIT00112Z41
  • Glidelager34,3mm
    Glidelager34,3mm
    CIT00112Z43
  • Pinjong 7 tans
    Pinjong 7 tans
    CIT00112Z50
  • Pinjong 8 tans
    Pinjong 8 tans
    CIT00112Z51
  • stelmoffenset
    stelmoffenset
    CIT00112Z60
  • Styrekule hus H/V
    Styrekule hus H/V
    CIT00112Z70
  • styrekule mansjett 2cv topp kvaliter
    styrekule mansjett 2cv topp kvaliter
    CIT00112Z81 - A44313B
  • Monteringsett yttrestyrekule (los,fjær,lås)
    Monteringsett yttrestyrekule (los,fjær,lås)
    CIT00112Z85
  • Ytre styrekule V
    Ytre styrekule V
    CIT90133X00
  • Ytre styrekuel H
    Ytre styrekuel H
    CIT90133X01
  • Låseplate styrekule
    Låseplate styrekule
    CIT90133X02