Dele-oversikt

Finner du ikke din bil i listen? Send oss en forespørsel, så prøver vi å hjelpe deg. (Vi leverer deler til nye og gamle Citroën)

Alle priser er ikke oppdaterte til en vær tid, så noen priser kan avvike litt. Ta kontakt for nøyaktig pris.

 

Citroen - 2cv - hjuloppheng

  • Bakplate friksjons fjær
    Bakplate friksjons fjær
    9004904
  • Pipe til støtdemperfeste
    Pipe til støtdemperfeste
    A12700
  • Kingboltverktøy
    Kingboltverktøy
    A12707
  • Pipe verktøy til bunnlokk kingbolt
    Pipe verktøy til bunnlokk kingbolt
    A12708
  • Lagerfett blank 400gr
    Lagerfett blank 400gr
    A14930
  • Fremre støtdemperfeste venstre
    Fremre støtdemperfeste venstre
    A18383
  • Plastlokk til hjularm bak
    Plastlokk til hjularm bak
    9001560 - AM42250A
  • Fremre støtdemperfeste høyre
    Fremre støtdemperfeste høyre
    A18384
  • 40mm plastplugg til gulv pr stk
    40mm plastplugg til gulv pr stk
    4900095
  • chassis 2cv original
    chassis 2cv original
    9033840 - 75519116
  • chassis 2cv galvanisert, vær oppmerksom på at den er uten sertifikat.
    chassis 2cv galvanisert, vær oppmerksom på at den er uten sertifikat.
    9033850
  • Topplpate til rammen
    Topplpate til rammen
    9033880
  • karosserimutter chassis 2cv
    karosserimutter chassis 2cv
    9034160 - 26158209
  • chassis bånd 2cv
    chassis bånd 2cv
    9034420 - A98295
  • Motorplate
    Motorplate
    9034430
  • Gummistopper front
    Gummistopper front
    9034450
  • Gummistopper bak
    Gummistopper bak
    9034460
  • Gummirammefeste skjerm
    Gummirammefeste skjerm
    9034470
  • Chassis bånd orginal
    Chassis bånd orginal
    9043229
  • chassis 2cv original galvanisert
    chassis 2cv original galvanisert
    95598817 - 75519116
  • Chassis festesett komp
    Chassis festesett komp
    95600118
  • Rammeforsterker pr stk
    Rammeforsterker pr stk
    A11520
  • Reservehjulsholder til motorrom
    Reservehjulsholder til motorrom
    9005399
  • Orginal jekk
    Orginal jekk
    9031490
  • Felg 2cv grå
    Felg 2cv grå
    9035590
  • Navkopp grå pr stk
    Navkopp grå pr stk
    9035600
  • Hjulmutter
    Hjulmutter
    9035610
  • hjuldeksel 2cv krom
    hjuldeksel 2cv krom
    9035620 - AY8541
  • hjuldeksel-bolt 2cv
    hjuldeksel-bolt 2cv
    9035630 - 5474954
  • hjuldeksel-mutter 2cv
    hjuldeksel-mutter 2cv
    9035640 - ZC9615836U
  • dekk 125/15 2cv michelin
    dekk 125/15 2cv michelin
    9035650
  • dekk 125/15 Michelin 4 stk
    dekk 125/15 Michelin 4 stk
    90356504
  • Michelin 135/15
    Michelin 135/15
    9035660
  • Michelin M+S 135/15
    Michelin M+S 135/15
    9035670
  • dekk 125/15 2cv mcc
    dekk 125/15 2cv mcc
    9035680
  • dekk 125/15 2cv mcc 4 stk
    dekk 125/15 2cv mcc 4 stk
    90356804
  • dekk 135/15 Nankang
    dekk 135/15 Nankang
    9035690
  • Slange 125/135.15
    Slange 125/135.15
    9035710
  • Hjulmutterkopp
    Hjulmutterkopp
    9043785
  • Felg 2cv original
    Felg 2cv original
    9070113 - AM4164A
  • 2cv mcc dekk i 135/15
    2cv mcc dekk i 135/15
    95599991
  • Stoppkloss hjul
    Stoppkloss hjul
    A10750
  • Felg hvit AMI super / Mehari
    Felg hvit AMI super / Mehari
    A19305
  • Hjulkapselsett 4 kapsler
    Hjulkapselsett 4 kapsler
    A19316
  • Hjulkapselsett  2cv med bolt og mutter
    Hjulkapselsett 2cv med bolt og mutter
    A19318
  • Klistermerke dekktrykk
    Klistermerke dekktrykk
    LRA703
  • drivaksling 2cv hjulside v/h (Pant i gammel)
    drivaksling 2cv hjulside v/h (Pant i gammel)
    3389175 - 95582414R
  • Inndre drivledd v/h (pant i gammel)
    Inndre drivledd v/h (pant i gammel)
    3389183
  •  2CV 63-70 / Dyane 67-68 indre gammel model (pantedel)
    2CV 63-70 / Dyane 67-68 indre gammel model (pantedel)
    3389186
  • Drivakselmansjett sett gammel modell
    Drivakselmansjett sett gammel modell
    9001426
  • Drivakselmansjett gammel modell NEOPREEN
    Drivakselmansjett gammel modell NEOPREEN
    9001427
  • Mutter drivaksel nav
    Mutter drivaksel nav
    9004781
  • kryss 425cc
    kryss 425cc
    9004782
  • Mansjett mellom
    Mansjett mellom
    9004783
  • Mansjett sett mellom
    Mansjett sett mellom
    9004785 - A10132
  • drivakslingsmansjett 2cv-gsa hjulside
    drivakslingsmansjett 2cv-gsa hjulside
    9004786 - 95532941
  • Drivakslingsmansjett sett 2cv hjulside
    Drivakslingsmansjett sett 2cv hjulside
    9004787 - A10131
  • Indre drivmansjett
    Indre drivmansjett
    9004788
  • Drivakslingsmansjett sett 2cv gearkasse-side
    Drivakslingsmansjett sett 2cv gearkasse-side
    9004789 - A10133
  • drivakslingsmansjett 2cv gammel type
    drivakslingsmansjett 2cv gammel type
    9004790 - AM37399
  • drivakslingsmansjett-ring 2cv gammel type
    drivakslingsmansjett-ring 2cv gammel type
    9004791 - A37396
  • M9X42 til feste av drivaksling
    M9X42 til feste av drivaksling
    9031980
  • Smørrenippel M7x1.00
    Smørrenippel M7x1.00
    9040953 - 274380
  • Yttre drivmansjett best kvalitet NEOPREEN
    Yttre drivmansjett best kvalitet NEOPREEN
    95532941
  • Mellommansjett drivaksel best kvalitet NEOPREEN
    Mellommansjett drivaksel best kvalitet NEOPREEN
    95598987
  • Indre drivmansjett best kvalitet NEOPREEN
    Indre drivmansjett best kvalitet NEOPREEN
    95598988
  • Støtdemper festebolt
    Støtdemper festebolt
    9004899
  • fjærpotte rør liten
    fjærpotte rør liten
    9004908
  • Endestykke fjærhus
    Endestykke fjærhus
    9004909
  • Indre fjærsleide
    Indre fjærsleide
    9004912
  • rund tetningsgummi fjærpotte 2cv
    rund tetningsgummi fjærpotte 2cv
    9004914 - A4351B
  • sentreringshylse fjærpotte liten
    sentreringshylse fjærpotte liten
    9004918 - A43493
  • sentrerinhshylse fjærpotte liten RVS
    sentrerinhshylse fjærpotte liten RVS
    9004919
  • sekskantet mutter fjærpotte liten 2cv
    sekskantet mutter fjærpotte liten 2cv
    9004921 - AZ43487
  • sekskantet mutter fjærpotte liten RVS
    sekskantet mutter fjærpotte liten RVS
    9004922
  • støvmansjett fjærpotte 2cv
    støvmansjett fjærpotte 2cv
    9004924
  • Fjærstag framme (kort)
    Fjærstag framme (kort)
    9004926
  • Fjærstag bak (lang)
    Fjærstag bak (lang)
    9004927
  • Trekkøye fjørpotte 2cv
    Trekkøye fjørpotte 2cv
    9004928 - 5424148
  • Trekkøyebolt foran
    Trekkøyebolt foran
    9004930
  • Trekkøyebolt bak
    Trekkøyebolt bak
    9004931
  • Festeklips
    Festeklips
    9004932
  • Fjær foran (lang)
    Fjær foran (lang)
    9004933
  • Fjær bak (kort)
    Fjær bak (kort)
    9004934
  • Gummistopper bak
    Gummistopper bak
    9005443
  • støtdemper 2cv foran pr stk
    støtdemper 2cv foran pr stk
    9038741 - AZ43602
  • støtdemper 2cv bak pr stk
    støtdemper 2cv bak pr stk
    9038742 - 95494099
  • Friksjon støtdemper
    Friksjon støtdemper
    9043021
  • Støtdempersett 4 stk
    Støtdempersett 4 stk
    A18300
  • Støtdemper bak pr stk
    Støtdemper bak pr stk
    A18301
  • Støtdemper framme pr stk
    Støtdemper framme pr stk
    A18303 - 9004272
  • Fjærpotte RVS
    Fjærpotte RVS
    A18329 - 9002738
  • Monteringssett fjærpotter (pr side)
    Monteringssett fjærpotter (pr side)
    A18330
  • Støvmansjett fjærpotte utbedret type best kvalitet
    Støvmansjett fjærpotte utbedret type best kvalitet
    A18349
  • Fjærpotte kommplett, med alle feste deler (Ikke tilgjengelig pr nå)
    Fjærpotte kommplett, med alle feste deler (Ikke tilgjengelig pr nå)
    CIT00173V14
  • Nav framme 2cv
    Nav framme 2cv
    9001259 - AZ416-01
  • hjularmlagersimmering 2cv/ami
    hjularmlagersimmering 2cv/ami
    9005918
  • hjularmsmutter
    hjularmsmutter
    9005919
  • Hjularmsbolt front M10x120 pr stk
    Hjularmsbolt front M10x120 pr stk
    9005920
  • hjularmsbolt bak 2cv M10x135
    hjularmsbolt bak 2cv M10x135
    9005921 - 75419948
  • Måsefeste til hjularmsbolt sett
    Måsefeste til hjularmsbolt sett
    9005923
  • Mellomplate hjularmsoppheng bak
    Mellomplate hjularmsoppheng bak
    9005924
  • hjularmlager 2cv6
    hjularmlager 2cv6
    95599236 - 95619174
  • Monteringssett hjuloppheng
    Monteringssett hjuloppheng
    A11532
  • Hjularms lagersett til en hjularm
    Hjularms lagersett til en hjularm
    A13926
  • Nav H/V
    Nav H/V
    A17706
  • hjullager 2cv SKF  (foran/bak)
    hjullager 2cv SKF (foran/bak)
    431700A - 5451859
  • hjullager frant/bak SNR
    hjullager frant/bak SNR
    5451859 - 5451860
  • hjullager front/bak NKE
    hjullager front/bak NKE
    5451859A
  • Simmerring hjullager
    Simmerring hjullager
    9005933
  • hjullagermutter 2cv foran/bak
    hjullagermutter 2cv foran/bak
    9005934 - A42697
  • Lagermutter ink skål
    Lagermutter ink skål
    9005935
  • støvlokk 2cv plast
    støvlokk 2cv plast
    9005936 - 95584730
  • støvlokk 2cv metall
    støvlokk 2cv metall
    9005937 - 374019
  • Låsesplint
    Låsesplint
    9005938
  • hjullagermutter/navmutter 2cv bak
    hjullagermutter/navmutter 2cv bak
    9005940 - A41699
  • hjullagersett 2cv foran/bak
    hjullagersett 2cv foran/bak
    9038974 - 5451859
  • Skimseplate hjullager
    Skimseplate hjullager
    A18342
  • Kingbolt best kvalitet H/V (sett pr side)
    Kingbolt best kvalitet H/V (sett pr side)
    9005930 - 541858
  • kingbolt sett H/V 2cv
    kingbolt sett H/V 2cv
    95598800 - 5451858
  • LHM total 1ltr (grønn hydraulikkolje)
    LHM total 1ltr (grønn hydraulikkolje)
    1615099880 - ZCP830095
  • LHM 1 litre
    LHM 1 litre
    H100
  • bremserør 4,5mm a 25m
    bremserør 4,5mm a 25m
    9004842
  • Rattdeksel 70 modell +
    Rattdeksel 70 modell +
    006180
  • Repp sett
    Repp sett
    00680
  • Justering av arm styrehus
    Justering av arm styrehus
    9000471 - AM4421A
  • Ratt til 2cv Special
    Ratt til 2cv Special
    9003420
  • Strammemutter til styrekulen med smørrenippel
    Strammemutter til styrekulen med smørrenippel
    9004083
  • Ytre styrekule V
    Ytre styrekule V
    9005925
  • Ytre styrekuel H
    Ytre styrekuel H
    9005926
  • Låseplate styrekule
    Låseplate styrekule
    9005927
  • Bolt til styrestag kort
    Bolt til styrestag kort
    9005928
  • Bolt til styrestag lang
    Bolt til styrestag lang
    9005929
  • Ratt til  Club
    Ratt til Club
    9030100
  • Rattstamme
    Rattstamme
    9030110
  • Styrehylse til rattstamme
    Styrehylse til rattstamme
    9030120
  • Glidelager
    Glidelager
    9030130
  • Gummigjenomgøring rattstamme
    Gummigjenomgøring rattstamme
    9030140
  • Låseklave
    Låseklave
    9030150
  • Indre styrekule repp sett komp
    Indre styrekule repp sett komp
    9030170
  • Låsesplint styring
    Låsesplint styring
    9030180
  • Fjær
    Fjær
    9030190
  • Styrekule los
    Styrekule los
    9030200
  • Strammemutter til styrekulen
    Strammemutter til styrekulen
    9030210
  • Indre styrestagsgummiplate
    Indre styrestagsgummiplate
    9030220
  • Styrehusplate
    Styrehusplate
    9030230
  • Plate styrehus
    Plate styrehus
    9030240
  • klinke til styrehus
    klinke til styrehus
    9030270
  • Glidelager 34,1mm
    Glidelager 34,1mm
    9030280
  • Glidelager 34,2mm
    Glidelager 34,2mm
    9030290
  • Glidelager34,3mm
    Glidelager34,3mm
    9030300
  • 2cv A-serie pinjong 7 tans
    2cv A-serie pinjong 7 tans
    9030320
  • Pinjong 7 tans
    Pinjong 7 tans
    9030330
  • Pinjong 8 tans
    Pinjong 8 tans
    9030340
  • Styrekule hus H/V
    Styrekule hus H/V
    9030380
  • styrekule mansjett 2cv topp kvaliter
    styrekule mansjett 2cv topp kvaliter
    9030400 - A17705
  • Monteringsett yttrestyrekule (los,fjær,lås)
    Monteringsett yttrestyrekule (los,fjær,lås)
    9030410
  • Mutter til styrepinjong
    Mutter til styrepinjong
    A17715
  • Låseplate til styrehus bolt
    Låseplate til styrehus bolt
    A17722
  • Overhalt styrehus (1500 i pant på gammel del)
    Overhalt styrehus (1500 i pant på gammel del)
    A17731
  • Justeringshylse styring
    Justeringshylse styring
    A17761
  • Låsemutter til indre styrekule M10
    Låsemutter til indre styrekule M10
    A51095
  • tilhengerfeste 2cv
    tilhengerfeste 2cv
    9005562 - BNL7427421
  • ligarex bond +  låser + montasjetang, sett
    ligarex bond + låser + montasjetang, sett
    272730 - OUT204178T
  • Ligarex Despenser + Tang + Lås 100stk + Bånd 25m
    Ligarex Despenser + Tang + Lås 100stk + Bånd 25m
    272732
  • Ligarex Bånd 25m + Lås 100 stk
    Ligarex Bånd 25m + Lås 100 stk
    272734
  • Avtrekker
    Avtrekker
    9003926
  • Kpmplett Ligarex pakke med koffert
    Kpmplett Ligarex pakke med koffert
    9004529
  • montasjetang ligarex bånd
    montasjetang ligarex bånd
    9031130
  • ligarex bånd rundt drivakslingsmansjett
    ligarex bånd rundt drivakslingsmansjett
    9031140
  • klips til ligarex bånd (100st)
    klips til ligarex bånd (100st)
    9031150
  • Dispenser ligarex bånd
    Dispenser ligarex bånd
    9042219 - D0510
  • Rørverktøy for å montere på koblingene
    Rørverktøy for å montere på koblingene
    H129
  • Rørbøyetang 4,5mm
    Rørbøyetang 4,5mm
    H129B
  • Rørholder til verktøy for kobling-montasje, 3,5 mm
    Rørholder til verktøy for kobling-montasje, 3,5 mm
    H130
  • Rørholder til verktøy for kobling-montasje, 4,5 mm
    Rørholder til verktøy for kobling-montasje, 4,5 mm
    H130A
  • Rørholder til verktøy for kobling-montasje, 6,35 mm
    Rørholder til verktøy for kobling-montasje, 6,35 mm
    H131
  • Ligarex montasje tang
    Ligarex montasje tang
    H132
  • Ligarex montasje tang luksus utgave med kniv
    Ligarex montasje tang luksus utgave med kniv
    H132A
  • Ligarex bånd 20 meter og 60  klips
    Ligarex bånd 20 meter og 60 klips
    H133A
  • Ligarex beholder for jevn og fin uttak
    Ligarex beholder for jevn og fin uttak
    H133B